(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-07-25 18:24

AIRE ACONDICIONADO

(Nr 1922181)
AIRE ACONDICIONADO

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 242.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 gatunki: produkty elektryczne znaczących formatów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki przewozu urządzeń AGD

    Kiedy zamawiasz przewóz produktów AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie musisz obawiać się o odpowiednie zabezpieczenie artykułu. W sytuacji, kiedy chcesz przewieźć produkty AGD na własną rękę, zachowaj szczególną uwagę, aby ustrzec się zniszczeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po urządzeniu.

    Zamrażarki trzeba rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, wypada wyjąć oraz popakować odrębnie. W przypadku transportu pralki powinno się zadbać o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek i pozostałych otwieranych urządzeń AGD powinno się zamknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Wyposażenie znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy zwłaszcza od wielkości, masy i działania sprzętu AGD. Innym czynnikiem mającym wpływ na koszt jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu rozładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy około 100 PLN. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 złotych.

Adres i termin nadania

Puertollano, Hiszpania

27 lip 2017

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

27 lip 2017