(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-07-25 18:24

AIRE ACONDICIONADO

(Nr 1922181)
AIRE ACONDICIONADO

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 242.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na 2 gatunki: artykuły elektryczne większych wymiarów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

    Gdy zlecasz przewóz wyposażenia AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie musisz martwić się o należyte zabezpieczenie wyposażenia. W sytuacji, kiedy chcesz przewieźć wyposażenie AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną ostrożność, aby uchronić się od uszkodzeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Lodówki trzeba rozmrozić przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, powinno się wyciągnąć i zapakować odrębnie. W momencie przewozu pralki należy zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwi pralek, zmywarek i pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy zamknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące i kartony – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Artykuły pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, masy i stanu technicznego sprzętu AGD. Innym czynnikiem oddziaływującym na cenę jest odległość od momentu załadunku do miejsca docelowego. Np., za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy zaledwie 100 PLN. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 .

Adres i termin nadania

Puertollano, Hiszpania

27 lip 2017

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

27 lip 2017