Airstream, Länge: 9.50 m, Breite: 2.50 m (Nr 6504568)

Długość [m]:

9.50

Szerokość [m]:

2.50

Wysokość [m]:

2.50

Waga w kg (łączna):

2800

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 39.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Frankfurt Nad Menem

1 gru 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hesja, Rödermark

1 gru 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. Podczas przewożenia takiego ładunku, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego pojazdu przystosowanego do transportu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Istotne parametry wpływające na koszt przewozu to: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i informacja, czy naczepa jest nieuszkodzona. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji należy posiadać specjalistyczną maszynę, np. mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest też od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej przyczepy. Na przykład, przewóz naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do istniejącego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, istotne bywa, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je mocno przymocować, żeby w czasie przewozu nie zniszczyły nic w środku przyczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z możliwości tańszego przewozu, trzeba zlecić transport naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zbadają to zlecenie oraz zasugerują dobrą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć odpowiadającą nam ofertę.