Airstream, Länge: 9.50 m, Breite: 2.50 m (Nr 6504586)

Długość [m]:

9.50

Szerokość [m]:

2.50

Wysokość [m]:

2.50

Waga w kg (łączna):

2800

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 39.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Frankfurt Nad Menem

1 gru 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hesja, Rödermark

1 gru 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do tanich. Do przewożenia takiego pojazdu, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu dostosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Ważne parametry wpływające na koszt transportu to: wymiary, ciężar, długość trasy jak i deklarację, czy naczepa jest sprawna. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innej sytuacji należy posiadać profesjonalną maszynę, np. mini dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej konkretnej przyczepy. Przykładowo, transport przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je mocno przymocować, żeby w czasie transportu nie zniszczyły nic w środku przyczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z wariantu tańszego przewozu, należy zlecić transport przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dotrze do kilkuset przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem oraz zasugerują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić odpowiadającą nam ofertę.