(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

akcesoria jeździeckie (Nr 7583452)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
akcesoria jeździeckie
780 x 250 x 200 cm
2000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
2000 kg
Dystans
2531 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Bratkowice

Od 23 mar 2021 do 26 mar 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Down, Castlewellan

Od 23 mar 2021 do 31 mar 2021


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przeprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować kilka priorytetowych problemów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i wyładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe mogące dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, należałoby określić, czy potrzebna jest górna osłona i czy do przewozu może być otwarta przyczepa. Gdy pragniemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, to może okazać się niezastąpione użycie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie właściwych świadectw, dodatkowo w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po dookreśleniu swoich wymagań, najłatwiej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do setek specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do przewozu różnorodnych ładunków, a olbrzymia konkurencja pozwala osiągnięcie niskich cen.