(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2016-12-02 11:00

Aktualne ! Przewóz psa cocker spaniel . Gdynia- Siemiechów woj. Małopolskie

(Nr 1487732)
Aktualne ! Przewóz psa cocker spaniel .  Gdynia- Siemiechów woj. Małopolskie

Waga w kg (łączna):

13.00

Dystans: 685.50 km

Informacje dodatkowe:

Witam ! Ogłoszenie nadal aktualne . Przewiezienie 1,5 rocznego psa cocker spaniel . Przewóz z Gdynia -do Siemiechów woj małopolskie . Zależy mi na jak najkrótszym czasie dostarczenia psa i jego bezpieczeństwie .

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 44934
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-12-2016, 11:22

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2016-12-02, 23:59

Opis oferty:

odbiór w sobotę w godz. do południa, transport bezpośredni

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości: (2)

aneta ż. (Zleceniodawca)
02-12-2016, 11:33
Witam czy przewozicie zwierzęta ? Chodzi mi o przewiezienie psa rasy cocker spaniel . Z Gdyni do Siemiechów woj małopolskie . Czy jest taka możliwość ? Jeśli tak , to jakie są terminy , cena przewiezienia psiaka ? Jakimi pojazdami dysponujecie ? Jak zapewnić bezpieczeństwo psu ? Czy musze miec klatkę ? Jak to wyglada organizacyjnie ? Prosze o odpowiedz . Pozdrawiam Aneta
Artur C. (Przewoźnik)
02-12-2016, 11:41
Tak, nie będzie to pierwszy piesek którego przewiozę. Mógłbym przewieźć w podanej cenie jutro, w godz. do południowych odbiór, dostarczenie bezpośrednio, ok 6godz. wymagana książeczka szczepień, płatne przy nadaniu lub odbiorze, wg życzenia, mogę zabrać jeszcze pasażera i jakiś bagaż. Klatka nie jest wymagana, posiadam własną
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy potrzebujemy zamówić przewóz zwierzaka, dla przewoźników ważna będzie jego rasa, ciężar i szczegółowy opis zwierzaka. Przewożone zwierzę musi być zdolne do transportu - nie powinno być w takim przypadku schorowane ani zranione. Kiedy planujemy przewieźć psa, kota lub zająca należy zadbać o szczepienie przeciw wściekliźnie oraz wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie na wściekliznę jest ważne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie staje się ważne tego samego dnia, w którym zostało wykonane. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Dokumenty potrzebne przy przewozie zwierząt

    Koty, psy i fretki powinny mieć paszport wydany przez weterynarza. Spis lekarzy uprawnionych do wydawania paszportów można znaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie paszportu to 51 zł.

    Obok paszportu konieczne są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, opisujące kto jest właścicielem. Wymagane są też takie informacje jak trasa i data przejazdu i przewidywany czas transportu. Spis przewoźników upoważnionych do transportu zwierząt jest możliwe znaleźć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzę można przewozić samochodem, jeżeli posiadamy właściwy transporter. Przy przewozie zwierza warto używać różnego rodzaju klatek, szelek czy mat ochronnych. W szukaniu transportera kluczowa powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas podróży.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia, Gałczyńskiego , 10 b/7

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Siemiechów k Tuchowa, 33-181, Siemiechów , 455

Termin elastyczny