(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-21 14:59

Akumulator

(Nr 2401388)
Akumulator

Długość [m]:

350

Szerokość [m]:

180

Wysokość [m]:

180

Waga w kg (łączna):

24.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 687.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, opłaca się opublikować bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem warto określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, jeżeli planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim wybierzesz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. Nadzwyczaj delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do owinięcia przesyłki?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Monheim am Rhein, 40789, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zgorzelec, 59-900, Polska

Termin elastyczny