(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-28 11:49

Alfa gt mondeo kombi

(Nr 1876865)
Alfa gt mondeo kombi

Dystans: 1954.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3200 zł

ID firmy: 12705
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 11:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-05 do 2017-07-06

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witaj ! Odbieramy auta 3 x w tygodniu z całej Anglii. Dokładny termin mozemy ustalić telefonicznie. Posiadamy najazdy, wciągarki (jesli auto nie jeździ) oraz ubezpieczenie. Zajmujemy sie transportem od 10 lat. Zapraszamy do współpracy !

Cena (zawiera VAT): 3200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu pojawia się najczęściej, jeżeli kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Powinno się nie zapominać również, iż właściwa waga przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Manchester, United Kingdom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mszczonów, Polska

Termin elastyczny