(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-07 00:22

alfa romeo

(Nr 2013782)
alfa romeo

Marka i model:

osobowy alfa romeo

Waga w kg:

1200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1388.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1900 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 07:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-12 do 2017-09-22

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

licencja + ubezp

Cena (zawiera VAT): 1900 zł

Wiadomości:

2200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 09:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-12 do 2017-09-15

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Oferuje jako jeden z nielicznych przewoźników na tej giełdzie ubezpieczony transport na lawecie z licencja. Termin do uzgodnienia. Do Szwajcarii wyjeżdżamy 2x w tygodniu. Załatwiamy formalności celne. Jeżeli auto nie podlega odprawie to mogę zabrać we wtorek za 1900zł. Zapraszam marconi

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta pojawia się niekiedy, jeżeli kupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Włoch. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć 4 linami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Powinno się nie zapominać również, rzeczywista masa przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

9200 Gossau, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łuków, Polska

Termin elastyczny