(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-07 00:22

alfa romeo

(Nr 2013782)
alfa romeo

Marka i model:

osobowy alfa romeo

Waga w kg (łączna):

1200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1388.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1900 zł

ID firmy: 580703
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 07:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-12 do 2017-09-22

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

licencja + ubezp

Cena (zawiera VAT): 1900 zł

Wiadomości:

2200 zł

ID firmy: 73267
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 09:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-12 do 2017-09-15

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Oferuje jako jeden z nielicznych przewoźników na tej giełdzie ubezpieczony transport na lawecie z licencja. Termin do uzgodnienia. Do Szwajcarii wyjeżdżamy 2x w tygodniu. Załatwiamy formalności celne. Jeżeli auto nie podlega odprawie to mogę zabrać we wtorek za 1900zł. Zapraszam marconi

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się nierzadko, jeżeli kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Czech. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Powinno się pamiętać także, iż faktyczna masa naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Gossau, 9200, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łuków, 21-400, Polska

Termin elastyczny