(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

alufelgi (Nr 4280485)

alufelgi

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 294.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Będzin

Od 26 kwi 2019 do 30 kwi 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Borzęcin Mały

Od 1 maj 2019 do 5 maj 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeżeli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do wysyłki trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).