(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2017-08-02 21:23

ALUFELGI 4SZTUKI z okolice OPOLA do STASZÓW

(Nr 1938800)

Waga w kg (łączna):

80.00

Dystans: 236.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

     W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na kilka pudeł, żeby prościej było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują nietypowe zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

     Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Nieznowice, 46-040, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Staszów, Polska

Termin elastyczny