(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2018-01-04 00:01

aluminiowa łódź wędkarska

(Nr 2254551)
aluminiowa łódź wędkarska

Długość [m]:

350

Szerokość [m]:

180

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 733.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to maszyny, które zwykle można znaleźć w fitness klubie – bieżnie, atlasy. Za sprzęt sportowy uważa się również między innymi: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W niemało sytuacjach sprzęt sportowy jest ciężki i trudno przetransportować go na własną rękę.

    Sprzęt treningowy powinien być odpowiednio popakowany oraz zabezpieczony podczas przewozu. Najbezpieczniej jest zastosować oryginalne pudła. Jeśli urządzenie może łatwo ulegnąć defektowi, należy użyć do ochrony takie surowce jak: kartony, folie bąbelkowe, folię stretch czy taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby fragmentów, powinno się go zdemontować oraz zapakować wszystkie części odrębnie - przede wszystkim, kiedy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi elementami. Sprzęt sportowy musi być nieruchomy w środku opakowania – zadbajmy więc o to, żeby niezapełnione przestrzenie w paczce wypełnić materiałami lub folią bąbelkową. Rzeczy nie mogą przemieszczać się wewnątrz kartonu.

Na koszt transportu sprzętu sportowego przyczynia się trasa pomiędzy adresem załadunku, a adresem wyładunku sprzętu, waga i wielkość, a także liczba elementów potrzebnych do przewiezienia. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa kosztowało 160 PLN. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to wydatek rzędu 200 złotych. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 zł.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny