(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Aluminiowe felgi mercedes amg (Nr 5574375)

Aluminiowe felgi mercedes amg

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

50

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Nie uszkodzić i nie porysować

Opakowanie ładunku:

Brak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 437.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Biała Podlaska

Od 11 gru 2019 do 5 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Ruda Śląska

Od 12 gru 2019 do 12 sty 2020


Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

Za przesyłki, których transport zobowiązuje do wielkiej ostrożności uważa się paczki, które łatwo ulegają uszkodzeniom oraz bywają delikatne i nietrwałe. Kwalifikujemy do nich na przykład instrumenty muzyczne, przedmioty szklane, antyki, wyroby ceramiczne oraz przedmioty wykonane z łamliwych tworzyw. Wśród najczęściej przetransportowywanych rzeczy natkniemy się na pianina, akwaria, delikatny sprzęt elektroniczny, rzeźby, lustra oraz stoły do gry w piłkarzyki.

 

Kwestia należytego zabezpieczenia transportu jest priorytetowa. Opłaca się wykorzystać surowce osłaniające jak na przykład: folia bąbelkowa, folia stretch lub tektura. Folii bąbelkowej i papiery dobrze jest wykorzystać do ochronienia mniejszych przedmiotów – można je kupić w sklepie budowlanym i w serwisach w sieci. Podczas gdy folia stretch używana jest do zawinięcia całej rzeczy. Do osłonięcia pakunku można użyć również koce, styropian, gazety, ręczniki i taśmy.

 

Koszt transportu pakunku o szczególnej ostrożności

 

Cena transportu przesyłki, która wymaga specjalnej ostrożności zależy od ciężaru i wymiarów, a także od odległości między miejscem załadunku oraz miejscem wyładunku. Na decydującą cenę może rzutować także niezbędność zapewnienia tworzyw osłaniających przez firmę transportową. Przykładowo, za przewóz lustra na odcinku od Gliwic do Warty wydano niecałe 250 zł. Natomiast za przewóz zegara kominkowego z Holandii do Łodzi kosztowało 200 zł. Za przewóz rzeźby z kamienia na odcinku Warszawa – Umianowice kosztował 300 zł.