(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Jachty Dodano: 2017-06-02 19:19

ALUMINIOWY KUTER

(Nr 1825124)

Długość [m]:

10,5

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3,80

Waga w kg:

7000.00

Budżet zlecenia [zł]:

4000

Dystans: 896.00 km

Informacje dodatkowe:

mozna ładnie ustawic na 295 cm dowolny termin zalezy mi na dobrej cenie pozdrawiam

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport jachtu

    Kiedy chcemy zdobyć najlepszą wycenę za transport łodzi żaglowej, trzeba podać gabaryty oraz wagę łodzi. Takie dane można dostać od producenta – warto jednak osobiście sprawdzić jaki jest stan faktyczny. Długość łodzi żaglowej wymierza się zaczynając od krańca dziobu do środkowej części rufy, zaś wysokość wymierza się od dna do najwyższej stałej części żaglówki, za to szerokość bierze się w najszerszym miejscu jachtu. Rozeznanie się w wymiarach jachtu pomoże firmom transportowym dopasować właściwą przyczepę i spełnić formalne wymogi narzucone przez przepisy drogowe.

    W sytuacji, gdy zestaw będzie większy niż 3,5 tony, kierowcę obowiązuje system ViaTOLL, oznacza to, że powinien on posiadać urządzenie viaBox, które komunikuje się z odbiornikami umieszczonymi na bramownicach. Waga łodzi żaglowej wraz z przewożącym go samochodem prawdopodobnie przewyższy wagę 3,5 tony – dlatego informacja o dokładnej wadze łodzi żaglowej jest potrzebna dla firmy transportowej. Żaglówka powinna być ważona w identycznym stanie, w jakim jest odbywał się jej transport (czyli np. z umeblowaniem, z bagażem). Nim rozpoczniemy transport łodzi żaglowej, wypadałoby wyciągnąć jak najwięcej rzeczy i zostawić tylko te, które są niezbędne na pokładzie. Wszelkie przedmioty, jakie zostały zostawione na łodzi żaglowej powinny być zabezpieczone i przymocowane. Żagle żaglówki powinny zostać zdjęte i zwinięte, przyrządy elektroniczne wyłączone, a kable i przewody osłonięte.

Koszt transportu łodzi żaglowej
    Ceny przewozu jachtu związane są głównie od rozmiarów i wagi jachtu, jak również od długości trasy między załadunkiem, a wyładunkiem. Koszty przewozu niewielkich żaglówek zaczynają się zwykle od 1,2 zł/km. Za przewóz większych jachtów wyda się 2,5-3 zł/km. Na przykład, za transport jachtu z naszej stolicy do Sibenika (Chorwacja) uiszczono kwotę 3000 złotych. Za przewóz żaglówki na trasie z Kilonii (Niemcy) do Kórnika (Polska) 2690 zł.

Adres i termin nadania

Nettetal, Niemcy

Od 20 cze 2017 do 27 lip 2017

Adres i termin dostawy

Koszalin, Polska

Termin elastyczny