(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2016-11-29 14:26

amasadora

(Nr 1470632)
amasadora

Długość [m]:

74

Szerokość [m]:

42

Wysokość [m]:

78

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 968.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli produkty dla domu można wyróżnić dwa gatunki: produkty elektryczne większych wymiarów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby przewozu urządzeń AGD

    Jeśli zlecasz przewóz urządzeń AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie trzeba obawiać się o stosowne zabezpieczenie sprzętu. W sytuacji, kiedy planujesz przewieźć sprzęt AGD na własną rękę, zachowaj szczególną czujność, żeby uchronić się od zniszczeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po produkcie.

    Lodówki trzeba rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, powinno się zdemontować oraz popakować osobno. W trakcie transportu pralki należy zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwi pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba domknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i różnego rodzaju opakowania – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia duże przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy w głównej mierze od wymiarów, ciężaru oraz działania artykułu AGD. Innym elementem wpływającym na koszt jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy zaledwie 100 zł. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 złotych.

Adres i termin nadania

España, Jerez de la Frontera

Od 29 lis 2016 do 5 gru 2016

Adres i termin dostawy

España, Carranza

Termin elastyczny