(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-08-29 17:42

American bully

(Nr 1995125)
American bully

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Jeżeli potrzebujemy zlecić przewóz zwierzaka, dla przewoźników istotna będzie jego rasa, waga oraz szczegółowy opis zwierzaka. Transportowane zwierzę musi być zdolne do transportu - nie może być w takim przypadku chore ani ranne. Jeśli postanowiliśmy przetransportować kota, psa lub królika należy zadbać o szczepienie na wściekliznę oraz wstrzyknięcie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest ważne po upływie trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych przypadkach, szczepienie staje się ważne w ten sam dzień, w którym zostało zrobione. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, weterynarz może wstrzyknąć mikroczip.

Dokumenty konieczne przy transporcie zwierząt

    Psy, koty i fretki muszą mieć paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Listę weterynarzy upoważnionych do wystawiania dokumentów można znaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania takiego dokumentu to 51 złotych.

    Oprócz paszportu potrzebne są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, opisujące kto jest właścicielem. Wymagane są również takie dane jak data i trasa przejazdu oraz przewidywany czas transportu. Listę przewoźników uprawnionych do przewozu zwierząt jest możliwe znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzę można transportować samochodem, kiedy mamy odpowiedni transporter. Do transportu zwierząt warto używać różnego rodzaju klatek, torb czy mat ochronnych. W szukaniu transportera decydująca powinna być jego wielkość, jak również komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Winston-Salem, 27101, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dewsbury, Wielka Brytania

Termin elastyczny