(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Anhänger mit Deckel (Nr 4584045)

Anhänger mit Deckel

Długość [m]:

2.25

Szerokość [m]:

1.35

Wysokość [m]:

0.57

Waga w kg (łączna):

1500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2206.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Lippstadt

Od 16 sie 2019 do 19 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicja, Vigo

Termin elastyczny


Transport przyczep

W ustaleniu kosztu przewozu przyczepy, główne znaczenie mają gabaryty, ciężar, czas konieczny na załadunek i wyładunek, liczba kilometrów, a również data realizacji transportu. Podanie dokładnych wymiarów przyczepy umożliwi przewoźnikowi na dokładne wyliczenie kosztów. Ważność ma również to, czy naczepa jest sprawna (posiada działające koła). Pośród transportowanych naczep wyróżniamy naczepy kempingowe, budowlane, pod łodziowe, a także lawety.

Przykładowo, za przewóz naczepki do przewozu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) cena wyniosła w granicach 640 PLN (co umożliwiło zaoszczędzenie pawie 463 zł w porównaniu do stawek rynkowych). Za transport naczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic cena wyniosła niecałe 450 złotych (co pozwoliło na zaoszczędzenie pawie 326 złotych w porównaniu do ceny rynkowej). W przypadku naczepy pod skuter wodny na odcinku Knurów-stolica (330 km) koszt transportu wyniósł około 300 PLN.

Elementami, mającymi wpływ na cenę przewozu naczepy kempingowej są podobne jak przy transporcie innych przyczep czyli: trasa, wymiary, ciężar i działanie przyczepy. W ,momencie jeśli przewoźnicy rozważają naczepę jako doładunek, wtedy cena transportu jest tańsza.