(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-31 12:08

Antresola magazynowa

(Nr 2338420)

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

5

Wysokość [m]:

5

Waga w kg (łączna):

6500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 405.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przewiezienia drobny ładunek, który nie wymaga użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga użycia całej przestrzeni, wtedy wybranie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest najodpowiedniejsze. 


Do samochodów ciężarowych używanych w przewozie LTL zalicza się wozy, których waga jest większy niż 3,5 tony oraz pozostałe pojazdy spełniające warunki ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki klasa: firanka i furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dopasowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów transportu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – ciężar i gabaryty. Warto także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, warto opisać opakowanie. Ważna jest także informacja w kwestii usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie transport, czy także załadunek i rozładunek. Istotny może być także czas zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w zakresie LTL to często paczki z odzieżą, paczki, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Zamość, 19-506, Polska

Od 31 sty 2018 do 2 lut 2018

Adres i termin dostawy

Zabrze, Polska

2 lut 2018