(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-05 04:40

Aparador

(Nr 2008925)
Aparador

Długość [m]:

0,85

Szerokość [m]:

1,60

Wysokość [m]:

0,45

Waga w kg (łączna):

85.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

250

Dystans: 1619.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, gdyż nieprawidłowości w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli lub do totalnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nowego sprzętu.

    Na początek, gdy przewozimy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, przykładowo mokrą ściereczką. Następnie wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. łóżko może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich rzeczach, takich jak na przykład łoże, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydadzą się używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić czujność na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby znaleźć solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ofercie dokładnie opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu mebli, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Boadilla del Monte, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wangen bei Olten, 4612, Szwajcaria

Termin elastyczny