(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-02-27 11:53

Aparador y cómoda

(Nr 2420540)
Aparador y cómoda

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

90.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 911.00 km

Informacje dodatkowe:

Se trata de dos muebles, un aparador y una cómoda. Se pueden entregar desmontados para que ocupen menos espacio.

Oferty od Przewoźników (0)

250 €

ID firmy: 698436
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-03-2018, 12:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-12 do 2018-03-16

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 €

Wiadomości:

300 €

ID firmy: 566723
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-02-2018, 12:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-28 do 2018-03-11

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości:

500 €

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-02-2018, 13:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-27 do 2018-03-27

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ nieprawidłowości w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do doszczętnego zniszczenia oraz konieczności zakupu nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy i wymyć, przykładowo wilgotną gąbką. Następnie należałoby zastanowić się, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, ponieważ elementy mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład łóżko może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak na przykład szafa, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając niezwykle czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu świetnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby odnaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Santander, 39001;39002;390, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Huelva, Hiszpania

Termin elastyczny