(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Apartament (Nr 5499274)

Apartament

Waga w kg (łączna):

400

Dystans: 2287.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Sligo, Sligo

19 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, ale gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka pakunków, aby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie naszego dobytku.