(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Apartament 1 sypialniowy (Nr 6389628)

Apartament 1 sypialniowy

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Dystans: 1987.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Dublin, Dublin

Od 1 gru 2020 do 4 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 4 gru 2020 do 6 gru 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się solidne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na kilka pudeł, aby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce osłaniające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.