Apartament 1 sypialniowy (Nr 6389634)

Apartament 1 sypialniowy

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Dystans: 2001.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, Meath, Navan

Od 1 gru 2020 do 4 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 4 gru 2020 do 6 gru 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka pudeł, aby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast drobne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego majątku.