(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2017-06-27 07:01

Ape 3 rad Roller

(Nr 1873079)
Ape 3 rad Roller

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport quada

    Quady zazwyczaj są to cenne maszyny i z tego powodu trzeba je bardzo ostrożnie przewozić. Ważnym parametrem jest porządne zabezpieczenie quada przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

    Quady głównie transportuje się przyczepą, niemniej jednak można także samochodem dostawczym lub o sporych wymiarach samochodem osobowym (transport ostatnią metodą nie polecamy, gdyż w czasie przewozu można zniszczyć jednocześnie quada jak także auto osobowe).

    Gdy transportujemy quada na przyczepce, należy unieruchomić go za pomocą czterech pasów mocujących. Nabywając pasy mocujące wypada nie zapominać, aby nie kończyły się niezamkniętym zaczepem, gdyż w trakcie przewozu pojawiają się różnorakie drgania, a taka taśma może zwyczajnie się odhaczyć. Pasy mocujące wytwarzane są z trwałego tworzywa, jednak podczas transportu, powinno się zwrócić szczególną uwagę, aby taśmy nie ocierały się o żadne chropowate części, gdyż mogą się przetrzeć i pęknąć.

    Kiedy przewozimy quad przy pomocy auta dostawczego, także powinno się pojazd unieruchomić. Najbezpieczniej jest zrobić to przy pomocy taśm mocujących oraz pomyśleć o dodaniu obijaków w taki sposób, żeby i quad i samochód nie uszkodziły się w czasie przewozu. Przy transporcie quada za pomocą innego pojazdu, powinno się pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Należy to zrobić, dlatego że w czasie jazdy paliwo albo inne płyny potrafią się wylać i wybrudzić samochód od wewnątrz. Takie okoliczności też obniżą komfort jazdy samego przewoźnika.

    Kiedy zlecamy przewóz quada przez przewoźnika, warto utwierdzić się czy posiada należyty sprzęt do załadunku oraz wyładunku.

    Koszt transportu quada w głównej mierze uzależniony jest od trasy którą ma do pokonania pojazd. Aby poznać realną cenę transportu quada, możemy opublikować ofertę przewozu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, gdzie znajduje się tysiące przewoźników, którzy specjalizują się w takich przewozach.

Adres i termin nadania

Wuppertal, Niemcy

28 cze 2017

Adres i termin dostawy

Arbeitersiedlung Untere Bleiche, 89073, Niemcy

28 cze 2017