approx. 23m3 (Nr 7966737)

approx. 23m3
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
approx. 23m3
300 x 300 x 255 cm
2000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
2000 kg
Dystans
2696 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Austria, Dolna Austria, Sankt Andrä-Wördern

Od 3 gru 2021 do 8 gru 2021

Adres i termin dostawy

Portugalia, Porto District, Porto

Od 14 gru 2021 do 15 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga zwłaszcza przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu ustalić kilka istotnych formalności.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które mogą udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku małych paczek czy też towarów sypkich, warto sprecyzować, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do transportu starczy odkryta naczepa. Jeżeli zamierzamy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się niezastąpione zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie odpowiednich certyfikatów, dodatkowo w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po ustaleniu swoich warunków, szybko można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do tysięcy specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do przewozu różnorakich paczek, a duża konkurencja umożliwia pozyskanie korzystnych cen.