Approximately 20 boxes and a table (Nr 5952548)

Approximately 20 boxes and a table

Waga w kg (łączna):

450

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1401.00 km

Adres i termin nadania

Belgia, Region Stołeczny Brukseli, Bruksela

29 maj 2020

Adres i termin dostawy

Norwegia, Oslo, Oslo

1 cze 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na parę pudeł, aby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego mienia.