Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-28 07:34

aprilia compay

(Nr 2119881)
aprilia compay

Marka i model:

Aprilia compay 50 cc

Waga w kg:

90.00

Dystans: 262.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zwykle kosztowne ładunki, które wydają się względnie nieproste do unieruchomienia w trakcie przewozu. Nieproste - aczkolwiek tylko złudnie. Właściwie przymocowany jednoślad w 100% przetrzyma trasę bez ani jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl transportowany. W przypadku transportu na przyczepie, potrzebne 4 pasy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są tylko dwie, ze względu na fakt, że dysponują one szyny powstrzymujące przesuwanie się motoru. Ważne jest, żeby liny nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć w trakcie jazdy, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach pojazdu i pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed podróżą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motocykl lub skuter i zwykle nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

     Można zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi uszkodzeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć sporo interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują tego typu maszyny regularnie. Ceny za transport na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy przewoźnik może przewieźć motor na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Algeciras, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Palma del Río, 14700, Hiszpania

Termin elastyczny