(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-12-09 07:00

aprilia scarabeo 125

(Nr 1523342)
aprilia scarabeo 125

Marka i model:

aprilia scarabeo 125

Waga w kg:

100.00

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 671.80 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-12-2016, 12:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-13 do 2016-12-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2016-12-09, 07:00

Opis oferty:

1. odbiór i dostawa w umówionym terminie, ale wyłącznie w dni robocze, kierowcy jeżdżą w godz. 8-16. wymagane jest kilkugodzinne OKIENKO na odbiór/dostawę. 2. transport realizowany przez wyspecjalizowaną firmę kurierską, przewóz na specjalnej (nie mylić z europaletą) palecie, do której jednoślad jest mocowany pasami. 3. płatność z góry, przelewem, przed wykonaniem usługi. 4. ubezpieczenie transportu - tak, do kwoty 12000 zł. Doubezpieczenia - możliwe, za dodatkową opłatą (70 zł). 5. wystawiam fakturę vat 23%. 6. jeśli nie uda się odebrać motocykla/skutera w wyznaczonym dniu - uzgadniamy kolejny termin Próbujemy max. 3 razy. 7. standardowy czas transportu to 48h (tylko dni robocze). 8. po wyborze oferty pocztą elektroniczną podsyłam informacje potrzebne do złożenia zlecenia. 9. długość motocykla nie może przekraczać 250 cm. Przy załadunku większych pojazdów potrzebna będzie niewielka pomoc przy mocowaniu pasami na czas transportu.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

400 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-12-2016, 10:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-12 do 2016-12-13

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zazwyczaj wartościowe ładunki, które wyglądają na na ogół ciężkie do zabezpieczenia w trakcie transportu. Trudne - wszakże jedynie na pozór. Poprawnie przymocowany motocykl na pewno przetrzyma przewóz bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, obowiązkowe są 4 pasy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą wyłącznie dwie, ponieważ mają one szyny uniemożliwiające przesuwanie się motoru. Kluczowe jest, żeby liny nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć podczas drogi, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach pojazdu i między transportowanymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed podróżą opróżnić bak motoru, który może po drodze wychlapać się na nierównościach. Istnieją również platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować jednoślad lub skuter i zarazem nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zawsze wypytać o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. belki jest niebezpieczne i grozi popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm, które transportują podobnego typu sprzęt regularnie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za km. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może przetransportować motor na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Stawiski, 18-520

Od 10 gru 2016 do 15 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Zgorzelec, 59-900

Od 12 gru 2016 do 17 gru 2016