(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-10-21 11:47

Aproximadamente 20 cajas de ropa, libros y objetos personales

(Nr 2105001)
Aproximadamente 20 cajas de ropa, libros y objetos personales

Waga w kg (łączna):

80.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1028.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka pakunków, aby prościej było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

     Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Puerto Real, 11510, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Palma, Hiszpania

Termin elastyczny