(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2018-01-04 10:44

arcade machine

(Nr 2255019)
arcade machine

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

93.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2351.00 km

Informacje dodatkowe:

Machine will be packed and strapped to pallet ready for collection

Oferty od Przewoźników (0)

500 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 16:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-06

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety służą do transportu ładunków różnego gatunku – tworzą podstawę, na której prosto daje radę przetransportować nieduże paczki oraz przedmioty. Przewóz na paletach to zwykle wykorzystywana metoda przewozu dużej ilości ładunków. Dzięki paletom głównie transportuje się pakunki przekraczające 70 kilogramów – bramki stalowe, skrzynki, towary budowlane, itd. Żeby jak najdokładniej oszacować koszt przewozu palet, można skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, a uzyskamy wyceny od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie paletowym. W szacowaniu kosztów transportu kluczowe znaczenie miewa ilość palet, waga ładunku oraz gatunek transportowanych przedmiotów. Ładunki paletowe podnoszone są za pomocą wózka widłowego.

Europalety oraz pozostałe rodzaje palet

    W transporcie paletowym prym wiedzie europaleta, określana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Klasyczna Europaleta posiada wymiary 800x1200x150 milimetrów i jest wyprodukowana z drewna. Przy transporcie przemysłowym używa się również palet „angielek” o rozmiarach 1200x1200x144 mm. Palety przekazane do przewozu w kontenerach posiadają wymiary 1135x1133 mm. Przy przemyśle chemicznym wykorzystuje się natomiast palety spełniające normy CP. Palety wykonane z drewna ostatnio zastępowane są paletami plastikowymi, które nadają się do użytku przez do10-15 lat.

Koszt przewozu palet w Polsce
    Przeciętna cena netto transportu palet  w Polsce kosztuje 187,8 zł i to wynosi 57 gr na kilometr.

Ceny transportu palet na trasach międzynarodowych

    Przewóz palet po za granicami Polski to przeciętny koszt 581 zł, a to wychodzi 46 groszy na km.

Adres i termin nadania

Rosersberg, 195 72, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lancaster, LA4 4NP, Wielka Brytania

Termin elastyczny