(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-28 06:41

Arkusze BLACHA 0.5x2.5m 50kg

(Nr 2244786)
Arkusze BLACHA 0.5x2.5m 50kg

Marka i model:

BLACHA 0.5x2.5m 50kg

Waga w kg (łączna):

50.00

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 280.00 km

Informacje dodatkowe:

Blache trzeba dzisiaj odebrać do 17godz na miejscu trzeba zapłacić 990zł całość zwracam na miejscu rozładnku - chodzi o szybki odbiór i dostawę bezpośrednią ( inne pomysły nie wchodza w gre) Jesli ktoś ma po trasie to zapraszam

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu pojawia się nierzadko, jeżeli kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Anglii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła auta należy przypiąć czteroma linami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Trzeba pamiętać również, że właściwa masa naczepy nie może przerastać właściwej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Teofila Mateckiego 17, Opalenica, 60-689, Polska

28 gru 2017

Adres i termin dostawy

Korfantów, 48-317, Polska

28 gru 2017