(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-09 23:53

armario desmontado y empaquetado (2 bultos)

(Nr 2019092)
armario desmontado y empaquetado (2 bultos)

Długość [m]:

220

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

2

Dystans: 502.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, gdyż nieprawidłowości w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i wymyć, np. mokrą gąbką. Potem należałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, gdyż części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając szczególną czujność na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać uwagę na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odszukać solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie wymiary zebranych do przewozu rzeczy, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Elda, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny