articulo decorativo (Nr 8044120)

articulo decorativo
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
articulo decorativo
40 x 10 x 40 cm
7 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
7 kg
Dystans
0 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 5 paź 2021 do 7 paź 2021

Adres i termin dostawy

Meksyk, Nuevo León, Monterrey

Od 25 paź 2021 do 27 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

Za paczki, których transport wymaga specjalnej uwagi uważa się przedmioty, które często ulegają uszkodzeniom oraz są delikatne i łamliwe. Należą do nich np. dekoracje, rzeczy szklane, antyki, wyroby gliniane oraz przedmioty wykonane z delikatnych surowców. W otoczeniu zwykle przewożonych przedmiotów natrafimy na pianina, akwaria, szyby samochodowe, rzeźby, zegary oraz stoły bilardowe.

 

Kwestia prawidłowego osłonięcia przesyłki jest ważna. Opłaca się użyć materiały zabezpieczające takie jak: folia bąbelkowa, folia stretch lub papier. Folii bąbelkowej i kartony dobrze jest zastosować do ochronienia mniejszych elementów – można je zakupić w sklepie budowlanym oraz w portalach internetowych. Tymczasem folia stretch stosowana jest do osłonięcia całej rzeczy. Do zabezpieczenia paczki można użyć również koce, styropian, gazety, ubrania i taśmy.

 

Cena transportu paczki o wyjątkowej ostrożności

 

koszt przewozu przesyłki, która jest specjalnej ostrożności uzależniony jest od ciężaru oraz wielkości, jak również od trasy pomiędzy punktem załadunku i punktem rozładunku. Na decydującą cenę może zaważać także potrzeba zapewnienia surowców ochraniających przez firmę przewozową. Przykładowo, za przewóz lustra na trasie Gliwice – Warta kosztował prawie 250 złotych. Natomiast za przewóz zegara nad kominek z Holandii do Łodzi wydano kwotę 200 zł. Za przewóz rzeźby kamiennej na odcinku Warszawa – Umianowice kosztował 300 PLN.