Aston Martin Vantage x 6 (Nr 6582695)

Aston Martin Vantage x 6
Waga Sztuk:
Aston Martin Vantage 4 Gen. (2017 - 2020) Coupe
Długość
446 cm
Szerokość
194 cm
Wysokość
127 cm
ok. 1530 kg
6
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga: 9180 kg
Dystans 0 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Waszyngton, Washington, D.c.

Od 16 paź 2020 do 31 paź 2020

Adres i termin dostawy

Malezja, Federal Territory Of Kuala Lumpur, Kuala Lumpur

Od 11 lis 2020 do 30 lis 2020


Transport samochodu

Zlecenie przewozu samochodu pojawia się nierzadko, gdy kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować samochód?

Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia samochodu

Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Należy nie zapominać także, że właściwa waga przyczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

Aby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.