(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Atlas (Nr 5591291)

Długość [m]:

135

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

160

Waga w kg (łączna):

180.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 542.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Skoczów

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Ostróda

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to maszyny, które najczęściej spotykamy na siłowni – bieżnie, atlasy. Za sprzęt treningowy uznaje się również między innymi: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W dużo sytuacjach sprzęt treningowy jest nielekki oraz ciężko przetransportować go samodzielnie.

Sprzęt sportowy powinien być solidnie popakowany i zabezpieczony podczas przewozu. Najbezpieczniej jest zastosować oryginalne kartony. Jeżeli urządzenie może łatwo ulec awarii, należy użyć do osłony takie tworzywa jak: kartony, folie bąbelkowe, folię stretch jak również taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z wielu części, trzeba go zdemontować i zapakować wszystkie elementy osobno - głównie, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy w środku opakowania – postarajmy się wobec tego o to, aby luźne obszary w paczce zapchać gazetami lub folią bąbelkową. Rzeczy nie powinny przemieszczać się wewnątrz kartonu.

Na cenę transportu sprzętu treningowego przyczynia się odcinek pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem rozładunku urządzenia, ciężar i wymiary, a także ilość egzemplarzy koniecznych do przewiezienia. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 zł. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 PLN.