(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

ATV KAWASAKI KWF 750 (Nr 6072888)

Marka i model:

ATV KWF 750

Długość [m]:

2.220

Szerokość [m]:

1.180

Wysokość [m]:

1.220

Waga w kg (łączna):

317

Budżet zlecenia [€]:

100

Dystans: 368.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalucía, Níjar

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalucía, Cañada Rosal

Termin elastyczny


Transport quada

Quady to cenne maszyny i z tego powodu powinno się je naprawdę ostrożnie przewozić. Ważnym parametrem jest solidne zabezpieczenie quada przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Quady zwykle transportuje się przyczepą, niemniej jednak zdarza się również ciężarówką lub większym pojazdem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie zalecamy, dlatego że w czasie przewozu można zniszczyć zarówno quada jak także auto osobowe).

W momencie, kiedy przewozimy quada na przyczepce, ważne jest aby unieruchomić go korzystając z 4 taśm mocujących. Wybierając pasy mocujące warto pamiętać, żeby nie kończyły się otwartym zaczepem, gdyż podczas przewozu występują różnego rodzaju drgania, a taki pas może normalnie się wypiąć. Taśmy mocujące wykonane są z mocnego surowca, jednak w trakcie przewozu, powinno się zwrócić szczególną uwagę, aby taśmy nie ocierały się o żadne zaostrzone elementy, dlatego, że mogą się zużyć i porwać.

Gdy przewozimy quad za pomocą ciężarówki, również należy ładunek unieruchomić. Najłatwiej jest zrobić to przy pomocy pasów mocujących i dodatkowo dodać obijaki w takich miejscach, aby i quad i auto dostawcze nie uszkodziły się w czasie przewozu. W momencie transportu quada za pomocą innego pojazdu, warto pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Należy to zrobić, albowiem w trakcie przewozu benzyna albo inne substancje mogą się rozlać i zanieczyścić auto od wewnątrz. Takie okoliczności też obniżą komfort jazdy samego przewoźnika.

Gdy zamawiamy przewóz quada przez firmę transportową, trzeba utwierdzić się czy posiada należyty sprzęt do załadunku jak i wyładunku.

Koszt transportu quada najczęściej zależy od trasy jaką ma do pokonania pojazd. Żeby poznać prawdziwą cenę przewozu quada, możemy wystawić ofertę transportu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, w jakiej znajduje się tysiące przewoźników, którzy profesjonalizują się w takich transportach.