(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-04-30 00:18

Audi

(Nr 1760178)
Audi

Dystans: 1484.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1700 zł

ID firmy: 6534
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2017, 13:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-04 do 2017-05-10

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Witam, transport autotransporterem, ocp, zapraszam

Cena (zawiera VAT): 1700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (5)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu uwidacznia się często, jeśli nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Austrii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Należy nie zapominać również, że rzeczywista masa przyczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Aleksandrów Kujawski, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Leyton, Stratford, London, Wielka Brytania

Termin elastyczny