(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-30 08:08

audi a 4

(Nr 1818156)
audi a 4

Marka i model:

audi a 4

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1600

Dystans: 2350.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się najczęściej, jeśli nabywamy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Włoch. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby transportu samochodu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał miejsca podczas transportu. Powinno się pamiętać również, iż rzeczywista masa przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Toulouse, Francia

Od 1 cze 2017 do 8 cze 2017

Adres i termin dostawy

21-500 Polska

Od 9 cze 2017 do 14 cze 2017