(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-31 16:18

Audi A3

(Nr 1821407)
Audi A3

Dystans: 1463.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 21:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-31 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości: (2)

sokmen
31-05-2017, 22:24
Nie dziękuję zazwyczaj płacę między 1300 a 1400
Trafic
01-06-2017, 09:05
ok, rozumiem. ja niestety za takie pieniądze nie dam rady
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu uwidacznia się niekiedy, jeżeli zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Anglii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu samochodu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte 4 linami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać również, rzeczywista waga przyczepy nie może przekraczać właściwej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika w obszarze UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Symmetrivägen 23, 196 37 Kungsängen, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bielawa, Polska

Termin elastyczny