(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-01 12:45

Audi A3 3-drzwi

(Nr 1823110)
Audi A3 3-drzwi

Dystans: 1114.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1400 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 01:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Witam, mogę zabrać, wszystko profesjonalnie (proponuje zajrzeć w komentarze o mnie ), transport ubezpieczony, zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 1400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu uwidacznia się często, jeżeli zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Wypada nie zapominać również, rzeczywista masa przyczepy nie może przerastać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upoważnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Dormagen, Niemcy

Od 1 cze 2017 do 2 cze 2017

Adres i termin dostawy

03-151 Warszawa, Polska

Od 2 cze 2017 do 6 cze 2017