(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-04-30 15:20

audi a4

(Nr 1760802)
audi a4

Dystans: 1466.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

ID firmy: 73267
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-05-2017, 10:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-10 do 2017-05-20

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Oferuje ubezpieczony transport na lawecie z licencja. Żadne plandeki czy ładowanie widlakiem. Termin realizacji do uzgodnienia. do Szwajcarii wyjeżdżamy co tydzień. Załatwiamy formalności celne. Wszystko na upoważnienie. Zapraszam Marconi

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu uwidacznia się najczęściej, kiedy zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Włoch. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć 4 pasami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Należy nie zapominać także, iż rzeczywista masa naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upoważnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Lucerna, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sietesz, Polska

Termin elastyczny