(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-30 23:45

Audi A4

(Nr 1819908)
Audi A4

Dystans: 1494.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu uwidacznia się najczęściej, jeśli kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody transportu auta

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte 4 pasami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Należy nie zapominać również, rzeczywista masa naczepy nie może przerastać właściwej masy wozu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Maidenhead, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Janikowo, Polska

Termin elastyczny