(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-30 23:47

Audi A4

(Nr 1819920)
Audi A4

Dystans: 1494.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 €

ID firmy: 12705
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 09:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-08

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Hello ! We can collect the car within the selected time or different. We have all equipment needed to transport cars so You can be sure that Your car will be in good hands !

Cena (zawiera VAT): 400 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu uwidacznia się niekiedy, gdy nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła auta należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Wypada nie zapominać również, iż właściwa masa naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Maidenhead, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Janikowo, Polska

5 sie 2017