(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2017-08-08 21:43

Audi A4 (Nr 1951517)

Marka i model:

Audi a4

Waga w kg (łączna):

1490.00

Budżet zlecenia [zł]:

1100

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 962.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się najczęściej, jeśli kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Czech. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Trzeba nie zapominać także, iż rzeczywista masa naczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Erlensee, Niemcy

Od 14 sie 2017 do 15 sie 2017

Adres i termin dostawy

Stryków, 95-010, Polska

Od 16 sie 2017 do 17 sie 2017