(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-22 16:17

Audi a4

(Nr 1979708)
Audi a4

Marka i model:

Audi a4

Waga w kg (łączna):

1350.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2094.00 km

Informacje dodatkowe:

Samochod uszkodzony ale mozna wciagnac na kolach.

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 42952
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-08-2017, 12:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-25 do 2017-08-31

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Nieodpowiednia data transportu.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu pojawia się często, kiedy zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia auta

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Powinno się pamiętać także, iż właściwa masa naczepy nie może przerastać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Leicester, Wielka Brytania

20 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Przemyśl, Polska

Termin elastyczny