(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-22 16:17

Audi a4

(Nr 1979708)
Audi a4

Marka i model:

Audi a4

Waga w kg:

1350.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2094.00 km

Informacje dodatkowe:

Samochod uszkodzony ale mozna wciagnac na kolach.

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-08-2017, 12:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-25 do 2017-08-31

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Nieodpowiednia data transportu.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta pojawia się często, jeśli nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Powinno się pamiętać także, rzeczywista masa naczepy nie powinna przewyższać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Leicester, United Kingdom

20 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Przemyśl, Polska

Termin elastyczny