(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-29 19:26

Audi a4

(Nr 1995371)
Audi a4

Marka i model:

Audi a4

Waga w kg:

1800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 235.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta pojawia się najczęściej, gdy zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia wozu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Należy pamiętać również, że rzeczywista waga przyczepy nie może przekraczać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który uprawnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Aberdeen, Wielka Brytania

31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Glasgow, Wielka Brytania

Termin elastyczny