(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-01 18:53

Audi a4

(Nr 2002298)

Marka i model:

Audi a4

Waga w kg:

1400.00

Budżet zlecenia [zł]:

1300

Dystans: 1703.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 16:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-13

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-09-10, 16:56

Opis oferty:

Witam do zaoferowania Państwu mam transport samochodu na lawecie bezpośrednio do odbiorcy, bez przeladunku. Szybko i pewnie zapraszamy do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu pojawia się niekiedy, jak nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Powinno się nie zapominać również, że rzeczywista waga naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Southampton, Wielka Brytania

4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Piotrków Trybunalski, Polska

9 wrz 2017