(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-30 10:22

Audi A4

(Nr 2334272)
Audi A4

Marka i model:

Audi A4 Avant

Waga w kg (łączna):

1800.00

Budżet zlecenia [zł]:

1800

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2501.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu pojawia się najczęściej, jeśli nabywamy nowy pojazd czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Austrii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Należy nie zapominać również, że właściwa masa naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Via degli Orti, Milazzo, 98057, Włochy

Od 5 lut 2018 do 6 lut 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 9 lut 2018 do 10 lut 2018