(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Audi A4 (Nr 6461693)

Audi A4
Waga Sztuk:
Audi A4 B6 (2000 - 2005) Cabriolet
Długość
457 cm
Szerokość
177 cm
Wysokość
139 cm
ok. 1720 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga: 1720 kg
Dystans: 1603 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 26 sie 2020 do 12 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Nowe Miasto Nad Pilicą

Termin elastyczny


Transport samochodu

Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się nierzadko, kiedy kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Czech. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować pojazd?

Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby transportu auta

Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte 4 linami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia podczas przewozu. Trzeba nie zapominać także, iż faktyczna masa przyczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.