(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Audi A4 (Nr 7547002)

Audi A4
Waga
Sztuk
Audi A4 B8/8K [restyling] (2011 - 2016) Avant Wagon 5-Doors
Długość
469 cm
Szerokość
182 cm
Wysokość
143 cm
ok.
1710 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga:
1710 kg
Dystans
1678 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Włochy, Campania, Neapol

Od 8 mar 2021 do 25 mar 2021

Adres i termin dostawy

Belgia, Region Stołeczny Brukseli, Bruksela

Od 31 mar 2021 do 30 kwi 2021


Transport samochodu

Zapotrzebowanie transportu wozu pojawia się nierzadko, jak kupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Włoch. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować pojazd?

Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia wozu

Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Powinno się pamiętać również, iż faktyczna waga naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.