(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-24 23:48

Audi A4 b6 1,8T Q sedan (Nr 3008972)

Audi A4 b6 1,8T Q sedan

Marka i model:

audi a4

Waga w kg (łączna):

1500.00

Dystans: 1081.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu pojawia się najczęściej, jak zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła pojazdu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał położenia w czasie transportu. Należy nie zapominać również, iż rzeczywista masa naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Zurych, Rafz

Od 25 lip 2018 do 28 lip 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Lubecko

Od 31 lip 2018 do 1 sie 2018